Fertilitase audioloogid võtavad vastu kuulmis- ja tasakaaluhäiretega patsiente

Ferilitase Mustamäe filiaalis töötavad kõrva-nina-kurguarst/audioloog Maret Lepplaan ning audioloog Maris Kruusmaa, kes teevad vastuvõtte kuulmis- ja tasakaaluhäiretega lastele (al. 5. eluaastast) ja täiskasvanutele.

Audioloogi töö eesmärgiks on kuulmis- ja tasakaaluhäiretega inimestele mitmekülgse teaduspõhise abi pakkumine, kuulmis- ja/või tasakaaluhäire olemuse ja määra väljaselgitamine, (re)habilitatsioon, kuulmisabivahendi vajaduse väljaselgitamine ning kuulmisabivahendi sobitamine objektiivsete ja subjektiivsete testidega. Täpsemalt on võimalik teenustega tutvuda SIIN.

Audioloogi vastuvõtule on oodatud patsiendid, kes kaebavad kuulmishäirete ja/või tasakaaluhäirete ning kõrvavile üle. Lisaks pakume infot kuulmisabivahendite ja kuulmiskaitsevahendite teemal.  

Pildid / Kodulehele_Maris

Audioloog Maris Kruusmaa alustas õpinguid Tartu Ülikoolis eripedagoogika valdkonnas ning seejärel omandas erialase magistrikraadi Suurbritannias Manchesteri Ülikoolis (MSc Audiology). Kliinilise praktika sooritas Liverpoolis Aintree University Hospital-is ja Alder Hey Lastehaiglas. Täiendavatel koolitustel on Maris Kruusmaa osalenud Suurbritannias ja Prantsusmaal. Audioloog Maris Kruusmaa on pühendunud kuulmis- ja tasakaaluhäiretega patsientide aitamisele, lisaks on ka Eesti Audioloogia Seltsi juhatuse liige.

 Pildid / Kodulehele_Maret

Maret Lepplaan on kõrva-nina-kurguarst, kes on pühendunud kuulmis- ja tasakaaluhäiretega patsientidele. Vastava hariduse ta omandas Tartu Ülikoolis (arstiteaduskond, arsti eriala ja residentuur, kõrva-nina-kurguhaiguste eriala) ja Manchesteri Ülikoolis (MSc Audiology). Magistriõpingute järgselt praktiseeris Dublinis North Great George's Street-i Kliinikus ja Materi Haiglas. Dr Lepplaan on end täiendanud Suurbritannias, Portugalis, Hollandis, Prantsusmaal ja Šveitsis. Dr Lepplaan on Eesti Audioloogia Seltsi president.

 

 

Registratuuri numbrid
Haiglasse registreerimine taastusraviks
+372 60 59 010
+372 5551 0454 (kell 8.00 – 16.00)
Valveõde
+372 60 59 010
Kirurgiaosakonna valveõde
+372 605 9605
Rehabilitatsiooniteenusele registreerimine
Broneeri aeg!
Hea teada