Dr. Peter Lohuis

Plastikakirurg

Peter Lohuis on erinevate näoplastikale, ninaplastikale ja näonaha vähkkasvajate ravile pühendatud erialakoolituskursuste korraldaja ja üldjuht. Tema igapäevase arstliku praktika juures on peamised huvivaldkonnad onkoloogiline ning rekonstruktiivne pea- ja kaelakirurgia, kuulmekäigu nahakasvajate raviga seonduv oimuluukirurgia näo rekonstruktiivne- ja plastikakirurgia, näonärvi halvatuse kirurgiline ravi, ninaplastika ja nina kirurgiline taastamine.

Eestis teeb dr. Peter Lohuis pea- ja kaelapiirkonna esteetilisi ja funktsionaalseid operatsioone nagu ninaplastika, näo erinevate piirkondade plastika (laugude plastika, otsmikuplastika, kulmude plastika, näo ringlõikus ning selle modifikatsioonid), kaela plastika ning kõrvalesta plastika.

Fertilitases teeb dr. Peter Lohuis näo- ja kaelapiirkonna esteetilisi ja funktsionaalseid operatsioone koostöös dr. Lauri Maisveega. dr. Lauri Maisvee viib enne dr. Peter Lohuisi operatsioone läbi kõik vajalikud patsientide konsultatsioonid, nõustamised ja muu käsitluse.

Vaata lisaks iluoperatsioonid.fertilitas.ee ja broneeri aeg konsultatsioonile.

Rahvusvahelise tuntusega dr. Peter Lohuis, MD, PhD on omandanud arstikutse ja kõrva-nina-kurgukirurgi ja pea- kaelakirurgi kvalifikatsiooni Hollandis Utrechti Ülikoolis, ta töötab mitmetes Hollandi tipphaiglates, on läbinud diplomijärgse süvakoolituse Euroopa Näopiirkonna Plastikakirurgia Akadeemias, ta on sertifitseeritud Ameerika Ühendriikide Näo Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Seltsi juhatuse poolt.

Lisaks on ta Euroopa Näopiirkonna Plastikakirurgia Akadeemia eksamikomisjoni liige ning hinnatud lektor ja praktiline koolitaja ülemaailmsetel kongressidel ja koolitustel. Ta on kirjutanud mitmeid erialaseid käsiraamatuid ning olnud paljude käsiraamatute erinevate peatükkide autoriks. Tema teaduslik tegevus on viljakas, ta on praeguseni avaldanud eelretsenseeritavates erialaajakirjades 110 teaduspublikatsiooni.

Vaata dr. Peter Lohuis, MD, PhD CV-d siit.