Plastikakirurgia partnerid

Dr. Peter Lohuis, MD, PhD

2017. aasta kevadel alustas Fertilitas AS koostööd rahvusvahelise tuntusega pea- ja kaelapiirkonna funktsionaalse, esteetilise, rekonstruktiivse ja onkoloogilise kirurgia hinnatud spetsialisti dr. Peter Lohuisiga. Vaata lisaks iluoperatsioonide kodulehelt.

Peter Lohuis, MD, PhD töötab mitmetes Hollandi tipphaiglates, on läbinud diplomijärgse süvakoolituse Euroopa Näopiirkonna Plastikakirurgia Akadeemias, ta on sertifitseeritud Ameerika Ühendriikide Näo Plastika- ja Rekonstruktiivkirurgia Seltsi juhatuse poolt. Lisaks on ta Euroopa Näopiirkonna Plastikakirurgia Akadeemia eksamikomisjoni liige ning hinnatud lektor ja praktiline koolitaja ülemaailmsetel kongressidel ja koolitustel. Ta on kirjutanud mitmeid erialased käsiraamatuid ning olnud paljude käsiraamatute kaasautor.

Eestis teeb dr Peter Lohuis pea- ja kaelapiirkonna esteetilisi ja funktsionaalseid operatsioone nagu ninaplastika, näo erinevate piirkondade plastika (laugude plastika, otsmikuplastika, kulmude plastika, näo ringlõikus ning selle modifikatsioonid), kaela plastika ning kõrvalesta plastika.

Sellisel tasemel kirurgiliste teenuste pakkumine Eesti patsientuurile on ainulaadne ning usume, et see on samm edasi kogu Eesti meditsiinile. Operatsioonieelsed konsultatsioonid, nõustamised ja muu käsitluse viib läbi Fertilitase pea- ja kaelakirurg dr Lauri Maisvee.

Teised partnerid

Üldkirurg (esteetline kirurgia)

KT Kliinik
Dr Jaan Troost

Tegevusluba: L02008
E-post: jaan1947@hot.ee

Juuste siirdamise teenus

Pilus Grupp OÜ
Dr Oleg Šertšenkov

Tegevusluba: L01458
Telefon: +372 605 9600
E-post: oleg@pilus.ee
Koduleht: www.pilus.ee

Plastikakirurgia
kõhuplastika ja rasvaimu

Troost Kirurgia OÜ
Dr Sven Troost

Reg.kood: 11990862
E-post: sven@troostkirurgia.ee
Koduleht: www.troostkirurgia.ee
Telefon: +372 507 7744