Tere tulemast erahaiglasse Fertilitas!

Teie käsutuses on spetsialistid enam kui 30 erialalt, kes töötavad selle nimel, et Teie tervisemured leiaksid parima võimaliku lahenduse.
 

Dr. Ivo Saarma, AS Fertilitas juhataja

Tere tulemast erahaiglasse Fertilitas!

1993. aastal algselt naistehaiglana ja sünnitusmajana Nõmmel alustanud Fertilitas on praeguseks arenenud Eesti suurimaks erahaiglaks. Haiglal on 70-voodikohaline palatikorpus ja kaasaegne operatsiooniosakond koos intensiivravikeskusega.

Fertilitasel on kolm polikliinikut – Viimsis, Tallinna südalinnas ning Mustamäel.

Teie käsutuses on head ja tunnustatud spetsialistid enam kui 30 erialalt, kes kõik hoolitsevad selle eest, et Teie tervisemured leiaksid parima võimaliku lahenduse.

Hoolitseme selle eest, et pakutavad ravimeetodid oleksid tasemel. Kui teie jaoks on olulised personaalne lähenemine ning kiire ja kvaliteetne teenus, siis olete teinud õige valiku.

Günekoloogia, kõrva-nina-kurguhaigused, ortopeedia ja taastusravi

Meie juhtivateks erialadeks on günekoloogia, nina-kõrva-kurguhaigused, ortopeedia ja taastusravi. Günekoloogilised teenused hõlmavad laia spektrit – alates tavapärasest günekoloogilisest nõustamisest kuni 4-D ultrahelidiagnostika ning keeruliste endoskoopiliste operatsioonideni. Lapseootel emadele pakume raseduse jälgimist, samuti sünnitusjärgset nõustamist ja lastearsti vastuvõtte.

Kõrva-nina-kurguhaiguste ja pea-kaelakirurgia teenused on samuti laiapõhjalised – alates tavakonsultatsioonidest kuni keeruliste mikrokirurgiliste kõrva- ja kõrioperatsioonideni ning endoskoopiliste ninakõrvalkoobaste operatsioonideni ja ninaplastikateni.

Ortopeediliste raviteenuste osutamiseks teeme koostööd Orthopedica AS ArtroSportKliiniku arstidega, vt. orthopedica.ee.

Haiglal on väga pikaajaline kogemus taastusravi osutamisel. Raviprotsessis osalevad lisaks taastusravi arstidele, füsioterapeudid, tegevusterapeudid, psühholoogid, logopeedid, jt spetsialistid, võimaldades teenust pakkuda süsteemselt ja parimal moel. Taastusravil on tihe sünergia rehabilitatsiooniteenustega, mille eesmärgiks on toetada inimeste iseseisvat toimetulekut ja autonoomiat peale aktiiv-, järel- või taastusravi.

Üldkirurgia, plastikakirurgia, uroloogia ja bariaatriline kirurgia

Lisaks günekoloogiale, nina-kõrva-kurgu- ja ortopeedilisele kirurgiale tehakse Fertilitases heal tasemel esteetilist plastikakirurgiat ja bariaatrilist kirurgiat (rasvtõve kirurgiline ravi). Abi saab ka tavapäraste üldkirurgiliste probleemide korral – nagu song, pärasoole veenilaiendid, sapikivid jm. Oluliseks kirurgiliseks erialaks on uroloogia – saame aidata patsiente kuseelundite pahaloomuliste haiguste kahtluse või diagnoosiga, kuseteede kividega, krooniliste või tüsilike infektsioonidega, kusepidamatusega, mehi ka suguelundite põletikuliste ja pahaloomuliste haigustega.

Meil opereerivad Eestis tuntud kirurgid, seetõttu usume, et suudame pakkuda kvaliteetset meditsiiniteenust.

Haiglaravi ja Eesti Haigekassa

Ainsa Eesti Haigekassa poolt tasustatava tervishoiueenusena saame pakkuda erinevaid teenuseid ambulatoorse taastusravi erialal. Ravikindlustatud patsiente teenindame Eesti Haigekassa tingimustel. ​

Haigekassalepinguga mitte kattuvate meditsiiniteenuste puhul kehtib haigla hinnakiri.

Hoolitseme pidevalt selle eest, et pakutavad ravimeetodid oleksid kõrgel ja kaasaegsel tasemel. Kui teie jaoks on olulised personaalne lähenemine ning kiire ja kvaliteetne teenus, siis olete teinud õige valiku.

Olete alati oodatud!

Dr. Ivo Saarma

AS Fertilitas juhataja