Tere tulemast erahaiglasse Fertilitas!


1993. aastal algselt naistehaiglana ja sünnitusmajana Nõmmel alustanud Fertilitas on praeguseks arenenud Eesti üheks suurimaks erahaiglaks. Haiglal on 40-voodikohaline palatikorpus ja kaasaegne operatsiooniosakond koos intensiivravikeskusega. Haigla pakub koolitervishoiuteenuseid kohalikule piirkonnale ja haiglas asub suur perearstikeskus.

Fertilitasel on kolm polikliinikut – Viimsis, Tallinna südalinnas ning Mustamäel.

Teie käsutuses on head ja tunnustatud spetsialistid enam kui 25-lt erialalt, kes kõik hoolitsevad selle eest, et Teie tervisemured leiaksid parima võimaliku lahenduse.

Günekoloogia, kõrva-nina-kurguhaigused, ortopeedia ja taastusravi

Meie juhtivateks erialadeks on günekoloogia, nina-kõrva-kurguhaigused, ortopeedia, taastusravi ja rehabilitatsiooniteenused. Günekoloogilised teenused hõlmavad laia spektrit – alates tavapärasest günekoloogilisest nõustamisest kuni keeruliste endoskoopiliste operatsioonideni. Lapseootel emadele pakume raseduse jälgimist, 4D ultraheliuuringuid, aga samuti sünnitusjärgset nõustamist ja lastearsti vastuvõtte.

Kõrva-nina-kurguhaiguste ja pea-kaelakirurgia teenused on mitmekesised – alates tavakonsultatsioonidest kuni keeruliste mikrokirurgiliste kõrva- ja kõrioperatsioonideni ning endoskoopiliste ninakõrvalkoobaste operatsioonideni. Tehakse plastilisi operatsioone, sh ninaplastikat. Põhjalikult tegeletakse uneapnoe diagnoosimise ja raviga ja pakutakse kaasaegseid uurimisvõimalusi kuulmislanguse probleemi puhul (audioloogiline diagnostika).

Ortopeediliste raviteenuste osutamiseks teeme koostööd Orthopedica AS arstidega, vt. orthopedica.ee . Kõigile neile patsientidele pakub Fertilitas laias valikus taastusravi ja rehabilitatsiooniteenuseid.

Haiglal on väga pikaajaline kogemus taastusravi osutamisel. Raviprotsessis osalevad lisaks taastusravi arstidele, füsioterapeudid, tegevusterapeudid, psühholoogid, logopeedid, jt spetsialistid, võimaldades teenust pakkuda süsteemselt ja parimal moel. Taastusravil on tihe sünergia rehabilitatsiooniteenustega, mille eesmärgiks on toetada inimeste iseseisvat toimetulekut ja autonoomiat peale aktiivravi.

Üldkirurgia, plastikakirurgia, uroloogia ja bariaatriline kirurgia

Lisaks günekoloogiale, nina-kõrva-kurgu- ja ortopeedilisele kirurgiale tehakse Fertilitases heal tasemel esteetilist plastikakirurgiat ja bariaatrilist kirurgiat (rasvtõve kirurgiline ravi). Abi saab ka tavapäraste üldkirurgiliste probleemide korral – nagu song, pärasoole veenilaiendid, sapikivid jm. Oluliseks kirurgiliseks erialaks on uroloogia – saame aidata patsiente kuseelundite pahaloomuliste haiguste kahtluse või diagnoosiga, kuseteede kividega, krooniliste või tüsilike infektsioonidega, kusepidamatusega, mehi ka suguelundite põletikuliste ja pahaloomuliste haigustega.

Meil opereerivad Eestis tuntud kirurgid, seetõttu usume, et suudame pakkuda kvaliteetset meditsiiniteenust.

Haiglaravi ja Tervisekassa

Alates 1. oktoobrist 2021 on ravi rahastamise leping Tervisekassaga järgmistel erialadel ja teenustel:

  • Günekoloogia (ambulatoorne vastuvõtt ja päevakirurgia)
  • Emakakaelavähi ennetusprojekt (sõeluuring)
  • Kõrva-nina-kurguhaigused (ambulatoorne vastuvõtt ja päevakirurgia)
  • Uroloogia (ambulatoorne vastuvõtt)
  • Üldkirurgia (ambulatoorne vastuvõtt ja päevakirurgia)
  • Taastusravi (ambulatoorne vastuvõtt)
  • Järelravi (haiglaravi)

Tervisekassa lepinguga mitte kattuvate meditsiiniteenuste puhul kehtib haigla hinnakiri.

Hoolitseme pidevalt selle eest, et pakutavad ravimeetodid oleksid kõrgel ja kaasaegsel tasemel. Kui teie jaoks on olulised personaalne lähenemine ning kiire ja kvaliteetne teenus, siis olete teinud õige valiku.

Olete alati oodatud!

Dr. Lauri Maisvee

AS Fertilitas juhataja