Järelmaks

Fertilitase teenuste eest on võimalik tasuda järelmaksuga. Tutvu Svea Finance ning LHV Finance järelmaksu tingimustega lähemalt siit.
 

Svea Finance järelmaks


Lihtne taotlemine, kiire vastus ning mugav asjaajamine. Svea Finance järelmaks on soodne, lihtne ja mugav lahendus suuremate või ootamatute ostude tegemiseks. Svea Finance`i järelmaks on mõeldud sulle, kui hindad:

  • Lihtsust ja paindlikkust. Kuni 1000 euroste ostude korral ei ole esmane sissemakse kohustuslik. Väiksemate ostude puhul ei ole tavaliselt ka konto väljavõtte esitamine vajalik.
  • Kiirust. Järelmaksu taotlusele saab enamasti vastuse juba mõne minuti jooksul. Kui lisaks taotlusele on vaja ka konto väljavõtet, võib taotluse ülevaatamiseks kuluda kuni 2 tundi.
  • Selget ülevaadet. Järelmaksu iseteeninduskeskkonnas saad põhjaliku ülevaate kõikidest järelmaksulepingutest ning tulevastest kuumaksetest. Vajadusel saad taotleda lepingu ennetähtaegset lõpetamist, graafiku muutmist või saada kiiret vastust oma küsimustele kasutades meie online kliendituge.

Teenuse pakkujaks on Svea Finance AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 25,99% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa €500, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intress 14.5% aastas, järelmaksu lisatasu 0.2% kuus, lepingutasu €19.50.

LHV Tervise- ja ilulaen


Oma tervise ja meelerahu eest tuleb hoolitseda, kuid vahel nõuab see suuremaid väljaminekuid. Tervise- ja ilulaenuga saad tervisega seotud suuremaid kulutusi hajutada.
Taotluse tegemine on tasuta ja ei kohusta lepingut sõlmima. Tingimustega tutvu aadressil https://www.lhv.ee/fertilitas

  • Laenusumma 200 – 10 000 €
  • Intress alates 15,9% laenujäägilt
  • Tagatist ei ole vaja
  • Tasuta ennetähtaegne tagastamine