Arstid, vastuvõtt

Ämmaemandad

Viimsi

E

T

K

N

R

Irina Sasko 8-13       8-13
Triin Villemson  

14-16.30



   
 
 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Maarja-Liis Stern  lapsehoolduspuhkusel  
Jelena Borodina       9-12   
Marge Sooväli   8-12 14-17*     

 * vastuvõtt 2x kuus

Kesklinn

E

T

K

N

R

Irina Sasko     13-18    
Mirjam Aasmaa  

15-17

     

Anestesioloog

Viimsi

E

T

K

N

R

Imbi Blumfeldt    eelregistreerimisega  
Oleg Šertšenkov eelregistreerimisega

 Anesteesia konsultatsioonid

Bariaatriakirurgid

Mustamäe

E

T

K

N

R

Ilmar Kaur
Bariatric Services OÜ

   

17-19

kuu I ja III nädala

   

Kristel Janvest - bariaatria õde
Bariatric Services OÜ

 

16.30, 17.15
vastuvõtt üle nädala

     

 

Viimsi

E

T

K

N

R

Sven Troost
Troost Kirurgia OÜ

 eelregistreerimisega   

Dermatoveneroloog

Viimsi

E

T

K

N

R

Elo Kuum - Dermatoveneroloog  10-14 13-17       
Karine Terzjan - Ravikosmeetik koostöös dermatoloog Elo Kuumaga        

10-15
krüoteraapia

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Kristi Pender - Dermatoveneroloog 16-18        

 

 

Kesklinn

E

T

K

N

R

Ama Lehtmets - Dermatoloog   8-
12.30
14.30-
18
8-
12.30
 

Endokrinoloog

Kesklinn

E

T

K

N

R

Jaanus Kerge
9-13
 
9-14
 
9-11.30

Juuste siirdamise eriarst

Viimsi E T K N R

Oleg Šertšenkov

www.pilus.ee 

eelregistreerimisega

Juuste siirdamise konsultatsioonid

Kardioloog

Viimsi

E

T

K

N

R

Aleksander Stern  
15-18*
 
11-14*
 
Peep Laanmets 9-14*

 
 
 
 
* Teenindamine toimub ravikindlustus reeglitele vastavalt (EHK) järjekorra alusel.
 

Kesklinn

E

T

K

N

R

Aleksander Stern      
16-18
 

Kirurgid

Viimsi

E

T

K

N

R

Indrek Seire    17-18      
Sander Kütner       17-19  
Andres Tiit
Songakirurgia / üldkirurgia
        13-15*
Sven Troost
Plastikakirurgia
Troost Kirurgia OÜ
  12-14      

Siim Simmo
Simmo Kirurgia OÜ
Plastiline-ja rekonstruktiivkirurgia / rinnakirurgia

eelregistreerimisega
Rein Adamson
Adams Kirurgia Grupp OÜ
 eelregistreerimisega
   

Andrei Detotšenko
OÜ Almeda Kliinik

eelregistreerimisega

 * iga kuu viimane reede

Mustamäe

E

T

K

N

R

Martin Adamson
Adams Kirurgia Grupp OÜ
   

17-18

kuu II ja IV nädalal 

   

Ilmar Kaur
Bariatric Services OÜ - bariaatriline kirurgia

   

17-19

kuu I ja III nädalal 

   



Kesklinn

E

T

K

N

R

Konstantin Fleiderviš     eelregistreerimisega

Kõrva-nina-kurguarstid

Viimsi

E

T

K

N

R

Viktor Solovjov 10-15 11-15     11-15
Lauri Maisvee          
Kristel Kalling   14.40-16.40      
Ester Zelikman 12-18 8-14 8-14 12-18 8-14
Erekle Dzotsenidze eelregistreerimisega
Erik Luht       10-14*  

 * vastuvõtt 2x kuus

Mustamäe

E

T

K

N

R

Lauri Maisvee   9-11      
Ene Miller     16-18*    
Kristel Kalling      16-18    
Kristi Arefjeva       16 - 18  
Erekle Dzotsenidze   16.20-18

     
Erik Luht   16-18        

* vastuvõtt 2x kuus

Laste neuroloog (kuni 3 aastastele lastele k.a.)

Mustamäe

E

T

K

N

R

Haide Põder

ajutiselt vastuvõttu ei toimu

Lastearstid

Viimsi

E

T

K

N

R

Merike Ploom vastuvõtt eelregistreerimisega
Riia Kõrgmaa  9-15      9-15 9-13*
Raissa Siimann - laste taastusraviarst     14-17    
Kadri Margus     10-13    
 
* vastuvõtt üle nädala 
 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Merike Ploom vastuvõtt eelregistreerimisega
Riia Kõrgmaa   13-18 8.30-16   9-13* 
Kadri Margus vastuvõtt eelregistreerimisega   
 
* vastuvõtt üle nädala
 

Kesklinn

E

T

K

N

R

Reet Raukas   9.30-17    9.30-17
9.30-16*
Kadri Margus 10-13      
 

 * vastuvõtt 1-2x kuus

Lastekirurg

Viimsi

E

T

K

N

R

Kristjan Kull   9-13   14-18  

 

Logopeed

 
 
 
 

Viimsi

E

T

K

N

R

Pille Tamm     9-18 9-18 9-18
Liis Themas 10-18        

 

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Liis Themas       10-18 8-15

Massöör

Viimsi

E

T

K

N

R

Maie Erik 8-16 8-16 8-16 8-16  8-16
Galina Mironova 12.30-17 8-13   8-13 12.30-17

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Heli Vares   13-18   13-18    

Muusikaterapeut

Viimsi

E

T

K

N

R

Käll Haarde          

Naistearstid

 Viimsi

E

T

K

N

R

Edda Väin   14-18

8-13


8-18
 
Ivo Saarma  


10-13

     
Reet Laasik 8.30-.13
14-18.30

 8.30 - 13.30

14-19

 

 9 -15.30*

Eve Mand 14-19 8-13

 

8-13 

8-16
Svetlana Kuznetsova    

 

 

14-17
Katrin Kask 9-13 

 

9-13 **

14-18*

 

 * ultraheli skriining

** vastuvõtt üle nädala

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Idea Kljubina        14-19 8-14.30
Mare Kindlam 9-13   14-19   9-14
Reet Laasik       8.30-13.30  
Svetlana Kuznetsova 8-14   8-14      
Heli Tobre-Madis   14-18 15-19  9-13  
Marit Vaiksalu 14-18   8.30-13.30    

 

Kesklinn

E

T

K

N

R

Ena Volmer    Vastuvõtt 3x kuus
Minni Tarum 9-17 9-18   9-13  9-17
 Eve Mand     9-18    
Heldi Kotkas  

 

  9-13  



Neuroloog

Viimsi

E

T

K

N

R

Natalja Zenevitš          

Onkoloog, mammoloog

Kesklinn

E

T

K

N

R

Benno Äniline 14-16*        
Agne Kukk           

*vastuvõtt üle kahe nädala

Ortopeed

Viimsi

E

T

K

N

R

Silvia Nittim - laste ortopeed

        10-14

Vahur Metsna

Ortokliinik OÜ - moondunud varvaste ravi

 

 

     

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Silvia Nittim - laste ortopeed       16-18  
Andrei Safjanov  eelregistreerimisega   

 

ArtroSportKliinik / Orthopedica AS
Pärnu mnt 67A
tel.nr 6461 436
www.artrosportkliinik.ee

E

T

K

N

R

Eldur Annus 15-19   15-19    
Kristo Kask   15-19      
Raigo Norit          10-14
Kaspar Rõivassepp       15-19  
Villem Teder   15-18      

Pea- ja kaelakirurg

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Lauri Maisvee   9-11      

Proktoloog

Viimsi

E

T

K

N

R

Jüri Kivimäe    

Hetkel vastuvõttu ei toimu

 

Psühholoog / psühhiaater

Kesklinn

E

T

K

N

R

Anneli Salk (psühholoog)    

16-18

   
Maarja Taal- Liik (täiskasvanute psühhiaater)   13 - 18

 

   

 

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Gea Petersell (psühhiaater)          

 

 

 

Viimsi

E

T

K

N

R

Kristel Stamm (psühholoog) 9-17   9-17  9-17  9-15  
Katrin Kaljula (psühholoog)          
Kaidi Hallik (psühholoog) 9-17     8-17   

Röntgen

Viimsi

E

T

K

N

R

  8.30-17 8.30-17 8.30-17 8.30-18 8.30-15

 Seoses puhkustega on röntgenkabinet ajavahemikul 26.06. - 4.08.2017 avatud:

E 8.00 - 15.00
T 8.00 - 15.00
K 8.00 - 15.00
N 11.00 - 18.00
R 8.00 - 15.00

Stomatoloog

 

Kesklinn

E

T

K

N

R

Imbi Uibo 9-16
11-19
11-19
11-19
9-16

Taastusraviarst

Viimsi

E

T

K

N

R

Enn Rei  
15-18*
 
 
9-11* 
Ene Kääpa  
 
 
 
 
Annelii Jürgenson  
 9-11*
 
15-18*
 
Mairi Holtsmann 9-11*
 
 
14.30-17.30*
 
* Teenindamine toimub ravikindlustus reeglitele vastavalt (EHK) järjekorra alusel.
 

Toitumisnõustaja

Viimsi

E

T

K

N

R

Külli Holsting      
10-13*
 
* vastuvõtt iga II ja IV neljapäev
 
 
 
 

Üldarst

Viimsi

E

T

K

N

R

Sven Lindström 15-17         

Uroloog

Viimsi

E

T

K

N

R

Katrin Huik 15.30-18.30        
Elari Valk       16-18  
Margus Krabi         16-18

 

Mustamäe

E

T

K

N

R

Katrin Huik    16.30-18.10      
Enn Veskimäe          
Registratuuri numbrid
Haiglasse registreerimine taastusraviks
+372 60 59 010
+372 5551 0454 (kell 8.00 – 16.00)
Valveõde
+372 60 59 010
Kirurgiaosakonna valveõde
+372 605 9605
Rehabilitatsiooniteenusele registreerimine
Broneeri aeg!
Hea teada