Fertilitas liitus telemeditsiini platvormiga Minudoc.ee

5 oktoober, 2018

Teisipäeval tegevust alustanud uuendusliku telemeditsiini platvormiga www.minudoc.ee liitus ka Fertilitas. Erahaigla hinnatud arstid on tänu Minudoc.ee virtuaalsele keskkonnale nüüdsest mugavalt kättesaadavad igale inimesele, sõltumata inimese asukohast. Kaugnõustamist osutavad nii Fertilitase naistearstid, lasteõed kui ka ämmaemandad.

Fertilitas on esimene erahaigla Eestis, kes avas oma patsientidele virtuaalkliiniku võimaluse, tulles sellega vastu paljude patsientide soovile saada teenust mugavalt ka distantsilt, seda olukorras, kus lihtsamate küsimuste puhul ei ole füüsiliselt kohale tulemine vajalik.

Naistekliiniku arstide igapäevatöö on seotud paljuski nõustamisega, mida saab edukalt ka läbi videokonsultatsioonide teha. “Esialgu alustame virtuaalkonsultatsioonidega naistearstide, lasteõdede ja ämmaemandatega. Vastavate eriarstide töö on suures osas nõustamine, mis ei eelda alati läbivaatust ning mida on võimalik seetõttu ka läbi virtuaalsete kanalite lahendada,” selgitab AS Fertilitas juhataja dr Ivo Saarma.

Uue teenuse käivitamisel pakub Fertilitas oma arstide videokonsultatsioone soodsama teenustasuga kui tavapärane arstikabineti visiit. Fertilitase arstide videokonsultatsioonile saab aja broneerida Fertilitase koduleheküljelt videokonsultatsiooni sektsiooni alt.

Täpsemalt saad uue teenuse kohta lugeda Delfi keskkonnas avaldatud artiklist http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/minudocee-telemeditsiini-platvormiga-liitus-fertilitas?id=83905875