Alates 27.02.2024 alustab Fertilitas endoskoopiliste mao- ja sooleuuringutega, vastavalt patsiendi eelistusele teostatakse endoskoopilisi uuringuid narkoosis või ilma.

27 veebruar, 2024

Uuringuid teostab dr. Indrek Seire, vastuvõtud toimuvad Viimsi ja Kesklinna polikliinikus. Rohkem infot ja registreerimine:  info@seirekliinik.ee või +372 504 9375.

Valikus on 3 protseduuri:

  • Koloskoopia on kõige täpsem jämesooleuuring soolemuutuste diagnostikaks. Uuringu valutuks läbiviimiseks oleme omandanud rahvusvaheliselt tunnustatud valutu koloskoopia võtted ja teeme koloskoopiat vajadusel narkoosis. Usaldusväärse lõpptulemuse saavutamiseks on meie käsutuses kõige kaasaegsem kvaliteetne uuringutehnika koos unikaalse tehisintellekti (AI) tipptehnoloogiaga.
  • Gastroskoopia võimaldab hinnata söögitoru, magu ja kaksteistsõrmiksoolt (duodeenumit), olles ainus uuring limaskesta täpseks hindamiseks. Teeme gastroskoopiat lühiajalises narkoosis, et patsiendile ei jääks uuringust mingeid ebameeldivaid mälestusi. Salvestame kõik uuringud digitaalse videona hilisemaks analüüsiks.
  • Kapselendoskoopia on mugav ja kaasaegne meetod terve seedetrakti uurimiseks. Kapselendoskoopia on valutu ja seetõttu ei vaja läbiviimiseks narkoosi. Kapselendoskoopia geniaalsus seisneb lihtsuses. Neelate vaid väikese kapsli ja saate ülevaate kogu oma seedetraktist. Kapselendoskoopia on kättesaadav alates sügisest 2024 ja huvi korral registreeri ennast info@seirekliinik.ee