Tervisekontrolli pakett üldine

Fertilitase tervisekontrolli pakett on suurepärane lahendus kõigile täiskasvanud inimestele, kes soovivad oma terviseseisundit hoolikalt jälgida. Terviseaudit aitab sul olla teadlik oma tervisest ning võimaldab varajast sekkumist, kui vajalik. Uuringute tulemused saadetakse digilukku, et saaksid neid mugavalt jälgida.

 

Tervise kontrolli paketi sisu:

  • Haigusriskide hindamine

Küsimustike abil saab hinnata Sinu südamehaiguste ja diabeedi riski. Samuti saab anda hinnangu, kas Sinu risk haigestuda levinumatesse pahaloomulistesse kasvajatesse on tõenäoliselt tõusnud. Teadaolevate riskide põhjal saab anda soovitusi, mida teha, et haigestumise tõenäosust vähendada. Küsimustikud tuleb täita kodus enne esimest vastuvõttu kliinikus. Täidetud küsimustikud palume kliinikusse paberil kaasa võtta või saata e-kirjaga aadressil a.kallus@fertilitas.ee

  • Verenäitajate testimine

Veresuhkru, hemoglobiini, kolesteroolisisalduse ja teiste – kokku 13 olulisema näitaja – analüüsimine verest võimaldab hinnata terviseseisundit ja haiguste tekkeriske, näiteks südame tervist, neeru ja maksa talitlust, diabeedi tekkeriski, kilpnäärme jm organite talitlust. Proovide võtmiseks tuleb olla eelmisest õhtust söömata ja joomata (v.a tavaline vesi) ning 3–4 tundi urineerimata. Vereproov võetakse: HbA1c Glükohemoglobiin, Hemogramm, Glükoos, Kreatiniin, Triglütseriidid, ALAT Alaniini aminotransferaas, HDL kolesterool, CRP kiirtest C, Uriini ribaanalüüs, Vitamiin D, LDL kolesterool, Ferritiin, TSH Türeoptropiin, Kolesterool

  • Õe vastuvõtt

Õe vastuvõtul tehakse antropomeetrilisi mõõtmisi (nt kaal, pikkus ja kehamassiindeks) ning võetakse vere- ja uriinianalüüs. Vastuvõtul saad esitada lisasoove oma tervise kontrollimiseks ja küsida nõu Fertilitase teenuste kohta.

  • Perearsti konsultatsioon

Konsultatsioonil saad ülevaate tervisekontrolli tulemustest ning soovitusi elustiili kohendamiseks, et vältida südame ja veresoonkonna haigusi ja diabeeti. Tõenäoliselt lisandunud vähiriski korral saad soovitused edasiseks käitumiseks. Tõsisema haiguse kahtluse korral suuname Sind lisauuringutele.

Paketti ja selles sisalduvaid teenuseid on võimalik kasutada 12 kuu jooksul alates paketi esimesest broneeringu kuupäevast. Pooleli jäänud paketi eest me raha tagasi ei maksa ning teenuseid ümber ei vaheta.

Pakendi hind 225 Eur, aja broneerimine läbi veebiregistratuuri või registratuuri telefonil  664 6444