Hinnad

Taastusarsti, kardioloogi ja neuroloogi vastuvõtt toimub Eesti Haigekassa tingimustel (EHK poolt  kindlustatuile on visiiditasu 5,00€), kõigil teistel erialadel teenindame üksnes Fertilitas AS hinnakirja alusel.
 
Päevaravi, sealhulgas operatsioonid, on tasuta Eesti Haigekassa kindlustatutele järjekorra alusel günekoloogia ja nina-kõrva-kurguhaiguste erialal, välja arvatud ööpäevane voodisviibimine ja tasulised lisatingimused. Kõigil teistel juhtudel toimub haiglaravi osas (s.h operatsioonieelne nõustamine) teenindamine Fertilitas AS hinnakirja alusel.

Operatsioonieelse nõustamise tasu - hind sisaldab kogu operatsioonieelset nõustamist koos kõigi vajalike toimingutega, sh. dokumentatsiooni täitmine ja operatsiooniaja broneerimine.
Kokkulepitud operatsiooniaega saab hiljem muuta, kui sellest teavitatakse vähemalt 3 tööpäeva  ette. Kui  operatsiooneelse nõustamise eest tasutakse kohe pärast nõustamist, siis eraldi vastuvõtu eest ei pea tasuma. Hilisemal operatsioonieelse nõustamise arve tasumisel või operatsioonile mitteilmumise korral juba tasutud summasid tagasi ei maksta. 
Kui operatsioonieelse nõustamise eest  ei ole tasutud vähemalt 3 tööpäeva enne operatsiooni toimumist, siis on FERTILITASEL õigus patsient operatsiooniplaanist kustutada. 

 
Tasuda saab sularahas ja kaardimaksena. Pangaülekandega tasumiseks on vajalik sõlmida Fertilitas AS-ga leping. Analüüside eest tuleb tasuda enne nende teostamist.
Teenuste hinnakiri asub registratuuris ja täiendavat infot võib küsida telefonil 6059600 või 6059601.
 
 
Pildid / sveaJM-logo-sml 
 
Lihtne taotlemine, kiire vastus ning mugav asjaajamine!
Svea Finance järelmaks on soodne, lihtne ja mugav lahendus suuremate või ootamatute ostude tegemiseks. Svea Finance`i järelmaks on mõeldud Sulle, kui hindad:
• Lihtsust ja paindlikkust
Kuni 1000 euroste ostude korral  ei ole esmane sissemakse kohustuslik. Väiksemate ostude puhul ei ole tavaliselt ka konto väljavõtte esitamine vajalik. 
• Kiirust
Järelmaksu taotlusele saab enamasti vastuse juba mõne minuti jooksul. Kui lisaks taotlusele on vaja ka konto väljavõtet, võib taotluse ülevaatamiseks kuluda kuni 2 tundi.
• Selget ülevaadet
Järelmaksu iseteeninduskeskkonnas saad põhjaliku ülevaate kõikidest järelmaksulepingutest ning tulevastest kuumaksetest. Vajadusel saad taotleda lepingu ennetähtaegset lõpetamist, graafiku muutmist või saada kiiret vastust oma küsimustele kasutades meie online kliendituge.
 

Teenuse pakkujaks on Svea Finance AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 25,99% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa €500, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intress 14.5% aastas, järelmaksu lisatasu 0.2% kuus, lepingutasu €19.50.

 
Pildid / badge_landscape_web1 

Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu järelmaksu tingimustega kaupluses või aadressil www.lhv.ee/jarelmaks. Vajaduse korral pea nõu asjatundjaga. Järelmaksu krediidi kulukuse määr on 19,91%  aastas järgmistel näidistingimustel: krediidisumma 600 eurot, sissemakse 0%, intress 15,9% aastas, lepingutasu 19,9 eurot, tagasimakseperiood  36 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena.

 

Registratuuri numbrid
Haiglasse registreerimine taastusraviks
+372 60 59 010
+372 5551 0454 (kell 8.00 – 16.00)
Valveõde
+372 60 59 010
Kirurgiaosakonna valveõde
+372 605 9605
Rehabilitatsiooniteenusele registreerimine
Broneeri aeg!
Hea teada