Terviseaudit

 

Terviseaudit Fertilitases Elama peaks nautides, samas nautimisväärse elu üheks oluliseks eelduseks on hea tervis. Öeldakse, et tervist ei saa osta ja isegi mitte varastada ning seega on oluline teda hoida  ning võimalikult vara terviseprobleeme avastada. Tänapäeval on olemas uuringud, mis annavad informatsiooni veel enne, kui  haigus on avaldanud ning tervise audit olekski  kompleks uuringuid, mida soovitatakse  teostada dünaamikas mõne aastase vahega. Oluline on personaalne faktor, mis arvestab nii  isiku vanust, sugu, olmetingimusi –ja kahjulikke harjumisi kui ka pärilikku faktorit. Just sellist terviseaudit tahab Fertilitas Teile pakkuda.

Terviseauditile soovitame tulla  kõigil alates 40 aastast, mis aga ei tähenda, et ei või varem tulla. Terviseauditi käigus hinnatakse erinevate elundkondade funktsioone ning pööratakse palju tähelepanu enam  esinevate  haiguste varajasele avastamisele  nagu  näiteks südame –veresoonkonna haigused, sagedamini esinevad pahaloomulised kasvajad. Kuna hindamise juures on väga oluline arvestada  patsiendi sugu (n. mehel eesnäärme skriining, naisel rinnanäärme skriining)  ja  individuaalseid riskitegureid (n  suitsetamine, liigne kehakaal), siis täpse uuringute programmi  kinnitab sisehaiguste – või üldarst.  Audit sisaldab laboratoorseid analüüse (kliinilised -, biokeemilised-, immunoloogilised- ja hormoon analüüsid, kasvajamarkerid jm), aparaatseid uuringuid (ultraheli-, röntgenuuringud, EKG). Vajadusel tehakse veel spirograafia, uneapnoe, vereõhu või rütmihäirete holter uuringut (haiglas viibimisega).

 Auditi tegemiseks  kulub tavaliselt 1 nädal. Esimesel päeval kohtutakse  arstiga, kes koostab uuringute plaani ning samal päeval alustatakse uuringutega. Seejuures analüüsid tuleb anda  hommikul tühja kõhuga.  Ülevaade tehtavatest uuringutest

Terviseauditi läbiviimiseks ei pea viibima haiglas vaid kõik toimingud on võimalik teha ambulatoorselt kokkulepitud aegadel. Samas pakub Fertilitas ka haiglas viibimise võimalust, pakkudes  ööbimiseks mugavustega  palateid koos toitlustamisega. Kuna haigla üheks strateegiliseks erialaks on taastusravi, siis on võimalik soovi korral lisada veel lõõgastavaid protseduure nagu ravivannid, massaaž jm.

 

Terviseaudit Fertilitases ( ambulatoorne) – 500 eurot

Haiglas viibimisel lisandub voodipäeva hind.

Vastuvõtte teostab dr Sven Lindström Viimsi polikliinikus esmapäeviti kella 15-17-ni.

Eelregistreerimine telefoni numbritel:  6059 9600, 605 9601, 605 9023

 

Vaata vastuvõtuaega
Registratuuri numbrid
Haiglasse registreerimine taastusraviks
+372 60 59 010
+372 5551 0454 (kell 8.00 – 16.00)
Valveõde
+372 60 59 010
Kirurgiaosakonna valveõde
+372 605 9605
Rehabilitatsiooniteenusele registreerimine
Broneeri aeg!
Hea teada