Adenoidi eemaldamine
Adenoidektoomia ehk adenoidi eemaldamine Adenoid on paaritu elund, mis paikneb neelu tagaseinal. Ta koosneb immuunsüsteemi rakkudest, mis võitlevad infektsiooni vastu….
Ämmaemanda teenus
Fertilitase ämmaemandad pakuvad personaalset sünnitusabi teenust. Selles osas tehakse koostööd mõlema keskhaiglaga Tallinnas (teenuse eest tasumine vastvalt keskhaigla hinnakirjale).
Apteek
Viimsi haigla apteek Viimsi Fertilitas majas aadressil Kaluri tee 5a Haabneeme asub Terve Pere Apteek. Apteek on avatud: E-R 8.00-…
Artroskoopia
Artroskoopia on väheinvasiivne kirurgiline protseduur liigesesiseste probleemide diagnoosimiseks ja ravimiseks. Seda on võimalik teostada mitmetel erinevatel liigestel: Protseduuri vältel tehakse…
Audioloogia
Audioloogia eriala hõlmab kuulmis- ja tasakaaluorgani haiguste, traumade ja anomaaliate diagnostikat, ravi ning rehabilitatsiooni. Audioloogi töö eesmärgiks on kuulmis- ja…
Bariaatriline kirurgia
Bariaatriline kirurgia on kõige tulemuslikum rasvumise ja sellega kaasuvate haiguste (2. tüübi suhkruhaigus, uneapnoe, kõrgvererõhutõbi jt.) ravimeetod. Mao mahu vähendamine…
COVID-19 testimine
Alustame taas testimisega alates 18.08.2022 Neljapäeviti 10.00-12.00 Analüüsi andmiseks broneeri aeg helistades telefonidel 605 9600 ja 605 9601. PCR test ja…
COVID-19 vaktsineerimine
Vaktsiinid: Spikevax, Pfizer COVID-19 vaktsineerimine Viimsi polikliinikus sh 2. tõhususdoos 02.01.2023 Alates 24.09 pakkume Fertilitases Spikevax/Moderna Omicron ja Comirnaty/ Pfizer…
Dermatoloogia
Dermatoloogia ehk nahahaiguste ravi ja diagnostika Fertilitases. Ambulatoorne vastuvõtt Vastuvõtud on avatud kõigis Fertilitase polikliiniku filiaalides. Vajalik on eelregistreerimine. Dermatoloogia…
Doppleruuring
Doppler veresoonte ultraheliuuring Doppler on ultraheliuuringu üks võimalustest, mille abil mõõdetakse veresoontes verevoolu kiirust. Nimetatud meetodi abil on võimalik kaudselt…
Elektriravi
Fertilitases on kasutusel kaasaegne polüfunktsionaalne aparaat BTL-5000, mis võimaldab kasutada erinevaid vooluliike, ultraheli-, laserravi ja magnetravi ravitoimeid. Elektriravi eelised Aparaatne…
Emakakaelavähi sõeluuring
Alates 1.10.2021 pakume haigekassa alustel emakakaelavähi sõeluuringut. Oodatud on sõeluuringu sihtrühma kuuluvad 30 – 65 aastased naised. 2023. aastal kutsutakse…
Emakakaelavähi vastane vaktsineerimine
Fertilitases on võimalik emakakaelavähki tekitava papilloomiviiruse vastu vaktsineerida. Emakakaelavähi vastane vaktsineerimine on tõhus viis emakakaelavähist hoidumiseks. Emakakaelavähi tekkepõhjus Emakakaelavähi tekkepõhjus…
Endokrinoloogia
Endokrinoloogia on arstiteaduse haru, mis tegeleb sisenõrenäärmete haigustega. Sisenõrenäärmed on olulised organismi sisekeskkonna stabiilsuse ja sobivuse tagajad. Sisenõrenäärmed on ajuripats,…
Füsioteraapia
Füsioteraapia on kehalistel harjutustel põhinev taastusravi osa, mille eesmärgiks on täielikult või osaliselt taastada tugiliikumisaparaadi funktsionaalne võime, et patsient saaks…
Günekoloogia
Günekoloogia ehk naistehaiguste konservatiivne ja operatiivne ravi Naistehaiguste konservatiivne ja operatiivne ravi, sh viljatuse ravi, operatsioonid, sh suguelundite plastilised operatsioonid,…
Günekoloogiline kirurgia
Naistehaiguste konservatiivne ja operatiivne ravi, sh viljatuse ravi, operatsioonid, sh suguelundite plastilised operatsioonid, kusepidamatuse operatsioonid. Meditsiinilised abordid täieliku valutustamisega. Kolposkoopia…
Hilinenud uneaja sündroomi ravi
Hilineneud uneaja sündroomi puhul ei kulge aju unerütmid kooskõlas sotsiaalsete vajadustega ehk siis jõudmisega õigeks ajaks näiteks kooli või tööle….
Hüsteroskoopia
Hüsteroskoopia on diagnostika ja ravimeetod, mis võimaldab vaadelda emakaõõnt seestpoolt. Selleks kasutatakse teleskoobi taolist instrumenti – hüsteroskoopi, mille tipus oleva…
Järelravi
Raske haiguse või trauma järgselt võib haige vajada aega paranemiseks. Järelravi on vahetult aktiivravile järgnev haiglaraviliik, kus jätkub haigusest või…
Käekirurgia
Käekirurgia on multidistsiplinaarne eriala, mille eesmärgiks on diagnoosida ja ravida käe vigastusi, kaasasündinud ja omandatud haigusi ning deformatsioone, et taastada…
Kardioloogia
Kardioloogia Kardioloogia on meditsiiniharu, mis tegeleb südame- ja veresoonkonnahaiguste ja -häirete diagnoosimise ja raviga. Kardioloogiliste konsultatsioonide raames pakume südame- ja…
KNK raviteenused
KNK / kõrva- nina- kurgu raviteenused Ambulatoorne -ja päevakirurgiline teenindamine Alates 1.10.2021 toimuvad vastuvõtud ka Eesti Haigekassa (EHK) tingimustel, vajalik…
Kolposkoopia
Kolposkoopia protseduur Kolposkoopia on protseduur emakakaela, tupe ja vulva vaatlemiseks mikroskoopiaga. Kolposkoopia on valutu protseduur, mida viiakse läbi vaginaalse vaatluse käigus. Kolposkoop…
Konisatsioon
Emakakaela konisatsioon Emakakaela konisatsioon on operatsioon, mille käigus eemaldatakse emakakaelast koonusekujuline koetükk. Konisatsiooni teostatakse üldjuhul operatsioonisaalis üldnarkoosis. Operatsioon kestab 15-30…
Kõrva-nina-kurgukirurgia
Kõrva-nina-kurgukirurgia (pea- ja kaelakirurgia) Kõrva-, nina-, kurguhaiguste konservatiivne ja operatiivne ravi (täiskasvanud ja lapsed alates 3. eluaastast), sh adenoidide eemaldamine,…
Kõrvalestaplastika
Kõrvalestaplastika operatsiooni näidustused Kõrvalestade asümmeetria Peast eemalehoidvad kõrvad Enne operatsiooni Kui arst on määranud operatsiooni, tuleb 1-2 nädalat enne operatsiooni…
Kurgumandlite eemaldamine
Tonsillektoomia ehk kurgumandlite eemaldamine Kurgumandlid on paariselundid, mis paiknevad kurgukaarte vahel. Nad koosnevad immuunsüsteemi rakkudest, mis võitlevad infektsiooni vastu. Operatsiooni…
Labajalakirurgia
Labajalakirurgia korrigeerivate operatsioonide eesmärgiks on pöialabaluude või varbaluude seadmine võimalikult normilähedasse asendisse. Luu saetakse ettenähtud kohas läbi (tekitatakse kirurgilisel moel…
Laparoskoopia
Diagnostiline laparoskoopia Laparoskoopia on endoskoopiline operatsioonimeetod, kus kõhuõõnt ei avata, vaid naba piirkonnast (lõige kuni 1,5 cm) viiakse kõhuõõnde spetsiaalne…
Larüngoskoopia
Larüngoskoopia/ kõrivalendiku uuring Larüngoskoopia on uuring, mille käigus vaadeldakse kõri seisundit fiiberendoskoobiga, uuring toimub spetsiaalses uuringukabinetis. Sama uuringu käigus saab vaadelda…
Laserravi
Laserravi / liiges- ja lihashaiguste ravi Laserravi kasutatakse ägedate ja krooniliste liiges- ja lihashaiguste raviks vähendades põletikku ja tõstes immuunust….
Lastearst
Lastearst / pediaatria Fertilitas pakub peredele eeskätt väikelapse jälgimise võimalust meie pikaajalise töökogemusega lastearstide juures. Ambulatoorselt võtavad lastearstid vastu Viimsis…
Lastemassaaž
Lastemassaaž Esimestel elukuudel jätab laps maha üsasisesele hoiakule iseloomuliku embrüopoosi. Tema lihased ja liigesed sirutuvad, ta õpib koordineerima oma liigutusi….
Lasteortopeed
Lasteortopeedi vastuvõtt Lasteortopeedi vastuvõtud toimuvad üks kord nädalas. Vajalik eelregistreerimine telefonil +372 605 9600; +372 605 9601. Ortopeed ravib liigestugiaparaadi…
Logopeed
Logopeediline ehk kõneravi Logopeedi töö eesmärk on kommunikatsioonivõime (suulise ja kirjaliku kõne loome ja mõistmisoskuse ning mitteverbaalse suhtlemise) parandamine ja/või…
Loote videofilm
Loote videofilm DVD-le Videofilmi pikkus sõltub uuringu kestvusest. DVD-le saab jäädvustada ka loote kolmemõõtmelise liikumise reaalajas. Videofilmi soovimisel tuleb samas…
Loovteraapia
Loovteraapia on loovtegevuse kasutamine teraapia eesmärgil. Loovteraapias, erinevalt kunstiharrastusest, on alati kolm osapoolt: klient, terapeut ja kunstimeedium (muusika, visuaalkunst, luule…
Lümfimassaaž
Lümfimassaažist: Lümfimassaaž on nahka ja nahaaluseid kudesid mõjutav õrn pindmine ravimassaaž lümfiringe stimuleerimiseks, jääkainete eemaldamiseks, lihaspingete lõdvestamiseks ja leevendamiseks. Massaaži…
Magnetlaserravi
Magnetlaserravis kasutatakse infrapunalaserit koos madalsagedusliku magnetiga. Toime põhineb teadmisel, et magnetväli suurendab laseri toimet. Magnetlaserravi protseduur Magnetlaserravi protseduuril on tugev…
Magnetravi
Magnetravi omab valuvaigistavat, turseid alandavat ning põletikuvastast toimet, parandades samal ajal kudede verevarustust ning normaliseerides ainevahetust. Magnetravi korral mõjutatakse kudesid madalsagedusliku…
Medikamentoosne abort
Raseduse medikamentoosne katkestamine Medikamentoosne abort (MA) on raseduse katkestamine ravimite abil. Kasutatakse kahe ravimi kombinatsiooni (mifepristoon ja misoprostool). Medikamentoossel abordil…
Mikrolarüngoskoopia
Endoskoopiline diagnostilis-kirurgiline protseduur mikrolarüngoskoopia Mikrolarüngoskoopia on üldnarkoosis teostatav endoskoopiline diagnostilis-kirurgiline protseduur, mille käigus hinnatakse patsiendi kõri ja alaneelu. Protseduuri käigus…
Mitteinvasiivne sünnieelne testimine
Lisaks invasiivsetele sünnieelsetele protseduuridele nagu amniotsentees ja koorionihattude biopsia on lootekromosoomimuutusi võimalik nüüd määrata ka ema vereproovist loote rakuvaba DNA…
Munajuhade läbitavuse uuring
Hüsterosalpingograafia (HSG) ja hüsterokontrastsonograafia (HyCoSy) 12-33% juhtudest peetakse lastetuse põhjuseks munajuhade läbitavuse probleeme. Üheks võimaluseks hinnata munajuhade läbitavust, on kasutada…
Muusikateraapia
Muusikateraapia on üks loovteraapia vorme, kus peamiseks edasiviivaks jõuks on muusika. Muusikaterapeut, lähtudes konkreetse lapse näidustustest ja vajadustest, kasutab erinevaid…
Narkolepsia
Narkolepsia on harvaesinev, elukestev närvihaigus. Tegemist on haigusega, mille puhul ebasobivates ja ootamatutes olukordades tekivad äkilised unesööstud, kuna aju ei…
Ninaplastika
Ninaplastika on operatsioon, millega muudetakse nina kuju. Lõikuse eesmärgiks võib olla väline muutus, ninahingamise parandamine või mõlemad. Võimalik on muuta…
Ninavaheseina korrektsioon
Septoplastika ehk ninavaheseina korrektsioon Operatsioon on näidustatud, kui ninavaheseina deformatsioon põhjustab ninahingamise häirumist, mis tingib suukaudse hingamise, uneaegse lühiaegse hingamispeetuse…
NIPTIFY test
Fertilitases on lapseootel naisele kättesaadav kõige kaasaegsem kromosoomhaiguste sõeluuring – Eesti teadlaste loodud NIPT (non-invasive prenatal testing) testi nimega NIPTIFY….
Norskamine
Uneaegsed hingamishäired on norskamine ja uneaegsed hingamispausid ehk uneapnoe. Uneaegsed hingamishäired võivad esineda igas vanuses – nii lastel kui ka…
Ortopeedia
Ortopeedia Ortopeedia on kliinilise meditsiini eriala, mis tegeleb tugiliikumisaparaadi ehk luude, lihaste ja liigeste vigastuste ja haiguste diagnostika ja raviga….
Ortopeediline osteopaatia
Ortopeediline osteopaatia on manuaalteraapiline ravivorm, mis keskendub keha kui terviku paranemisele läbi liigeste ja lihaste manipuleerimise ning mobiliseerimise kasutamata seejuures…
Ortopeedilised operatsioonid
Ortopeedilised operatsioonid / ortopeediline kirurgia
OSCAR ultraheliuuring
I trimestri ultraheliuuring/ OSCAR test I trimestri (11- 14 nädalat) Kõik vanemad soovivad endale terveid lapsi. Viimase 10-15a. jooksul on…
Parafiinravi
Parafiinravi kasutatakse krooniliste närvihaiguste, liigeshaiguste ja lihastraumade järgselt tekkinud muutuste ravil. Termoprotseduurina pehmendab parafiinravi pinges lihaseid enne massaaži ning parandab…
Pea- ja kaelakirurgia
Lauri Maisvee, MD Pea-kaelakirurg, kõrva-nina-kurguarst Lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1995.a., internatuuri 1999.a. ja kõrva-nina-kurguhaiguste residentuuri 2004.a. Eesti Kõrva-Nina-Kurguarstide ja Pea-…
Pearingluse käsitlus
Mänguaudiomeetria – väikelaste kuulmisuuring Mänguaudiomeetria käigus hinnatakse kuulmisfunktsiooni. Testi käigus esitatakse erineva heliintensiivsusega ja -kõrgusega testsignaale. Testsignaalide kuulmise korral peab…
Pediaatria/ lastehaigused
Pediaatria/ lastehaigused Fertilitas pakub peredele eeskätt väikelapse jälgimise võimalust meie pikaajalise töökogemusega lastearstide juures. Lastearstid pakuvad abi ambulatoorselt. Ambulatoorselt võtavad…
Perearstid
Perearstid Viimsi Fertilitase erahaiglas Tervisemurega inimese esimeseks kontaktiks tervishoiusüsteemis on tema perearst või pereõde. Fertilitas erahaigla Viimsi hoones, aadressil Kaluri…
Plastikakirurgia
Plastikakirurgia partnerid Dr. Peter Lohuis, MD, PhD 2017. aasta kevadel alustas Fertilitas AS koostööd rahvusvahelise tuntusega pea- ja kaelapiirkonna funktsionaalse,…
Põlvesidemete taastamine
Põlvesidemete taastamine – eesmise ristatsideme plastika Tavaliselt teostatakse operatsioon artroskoopiliselt. Loe artroskoopia protseduuri kohta lähemalt siit. Üldjuhul teostatakse kõõluse plastika,…
Psühhiaater
Iga inimese tervis koosneb kehalisest ja vaimsest tervisest. Psühhiaater on eriarst, kes tegeleb inimeste vaimse tervise probleemidega. Dr. Helena Lass…
Psühholoog
Kriisiperiood elus – elus võivad toimuda suured muutused, mis otseselt ei pruugi endast sõltuda. Üks eluetapp võib otsa saada ning…
Rahutute jalgade sündroom
Rahutute jalgade sündroom on keskknärvi süsteemi häire, mis tekitab vastupandamatu soovi jalgu liigutada, samuti võib esineda jäsemetes ebameeldivaid aistinguid ja…
Raseduse jälgimine
Rasedusega arvele tulles täpsustab naistearst raseduse suuruse ultraheli abil. Määratakse kõik esmased analüüsid, mis on vajalikud tervisliku seisundi hindamiseks –…
Raseduse kirurgiline katkestamine
Raseduse kirurgiline katkestamine Kirurgiline abort on raseduse katkestamine kirurgilisel meetodil. Raseduse katkestamise protseduurile eelneb günekoloogiline läbivaatus. Seejärel laiendatakse lühiajalise narkoosi…
Rasvtõve kirurgiline ravi
Teate ehk omast kogemusest, et iseseisvalt kaalu langetada on väga raske. Viimastel aastatel on teabevahendites pööratud saledusele ja saledana püsimisele…
Ravimassaaž
Ravimassaaž parandab kudede varustatust hapnikuga, kiirendab ainevahetust, parandab lihastoonust, taastab energiat. Ülepinge korral kasutatakse lõõgastavat massaaži, langenud lihastoonuse korral valitakse…
Rehabilitatsioon
Sotsiaalne rehabilitatsiooni teenus Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus on mõeldud kõigile puudega ja osalise või puuduva töövõimega inimestele, kes vajavad igapäevases elus…
REM uneaegne liigutushäire
REM-unefaas on normaalne ja oluline osa unest, mille ajal nähakse sageli unenägusid. Enamasti selles unefaasis esineb väga vähe liigutusi. Aga…
Röntgenuuringud
Röntgenuuringud ja funktsionaalne diagnostika Erinevad Fertiltiases teostatavad röntgenuuringud: Üldröntgen Hamba röntgen Sonograafia – eelregistreerimisega registratuuris 12.06 – 27.06 on röntgenkabinet…
Sapikivitõve ravi
Sapipõietõbi Maksas toodetav sapp liigub mööda sapijuhasid peensoolde ning aitab kaasa rasvade seedimisele. Osa sapist koguneb sapipõide kus ta kontsentreeritakse….
Sisehaigused
Siseelundite haiguste diagnostika, ravi ja ennetamine Sisehaiguste eriala tegeleb siseelundite haiguste diagnostika, ravimise ja ennetamisega. Sageli põeb patsient üheaegselt mitut…
Songakirurgia
Song on kõhukelmega kaetud kõhukoopa elundi või selle osa väljasopistumine läbi kõhuseina nahaalustesse kudedesse. Väljasopistumine toimub läbi nn nõrkade kohtade….
Sonograafia/ ultraheliuuringud
Uuring on valutu ja kudesid mitte kahjustav. Varem nõutud täis põis ei ole tänapäevaste ultraheli aparaatide juures vajalik. Ultraheli kui…
Spiraali paigaldamine
Emakasisese vahendi (ESV) ehk spiraali paigaldamine ESV tagab kaitse raseduse eest 3 – 5 aastaks ja rasestumisvastane toime avaldub kohe…
Spordimeditsiinilised terviseuuringud
Kardiopulmonoloogiline koormustest Kuidas testi tehakse? Vastavalt patsiendi eelistusele ja arsti soovitusele viiakse testi läbi, kas veloergomeetril või jooksulindil. Enne testi…
Steriliseerimine
Naise steriliseerimine Naise steriliseerimine on rasedusest hoidumise meetod naistele, kes ei soovi enam sünnitada. Pärast steriliseerimist ei ole enam võimalik…
Südame ultraheli
Südame ultraheli (ehhokardiograafia) Ehhokardiograafia ehk südame ultraheli uuringu vajaduse otsustab raviarst. Ehhokardiograafia uuringut teostab dr Peep Laanmets, omades selles valdkonnas…
Sünnitusjärgne periood
Peale sünnitust, anname abi ja nõu imetamisest, sünnitusjärgsest võimlemisest jpm. Abi ja nõu imetavatele emadele Imetamine on küll looduse poolt…
Suuhingamine ja nohisev nina
Igas vanuses inimene peab hingama rahuolekus nina kaudu. Kui ninakaudne hingamine ei ole võimalik, hingatakse suu kaudu. Suukadune hingamine viib…
Taastusravi
Taastusravi on aktiivravi liik, mis on suunatud haigusest või vigastusest häirunud funktsioonide taastamisele, säilitamisele või puudega kohanemisele. Haigus või vigastus…
Taastusravi logopeed
Taastusravi logopeed tegeleb patsientidega, kelle kõnelemine vajab ravimist. Ravimist võib vajada nii rääkimine kui teiste kõnest arusaamine. Logopeedi patsientideks on…
Taastusravi psühholoog
Kliiniline psühholoog taastusravi meeskonna liikmena hindab patsiendi kognitiivset ja emotsionaalset seisundit, annab prognostilise hinnangu ja määrab neuropsühholoogilise taastusravi ja psühhoteraapia…
Tegevusteraapia
Tegevusteraapia on inimese füüsilise ja psüühhilise seisundi mõjutamine eesmärgipäraselt valitud tegevuste kaudu, et aidata saavutada parimat võimalikku toimetulekutaset igapäevaelus vajalike…
Terviseaudit
Elama peaks nautides, samas nautimisväärse elu üheks oluliseks eelduseks on hea tervis. Öeldakse, et tervist ei saa osta ja isegi…
Tupeseinte/ emaka allavaje korrigeerimine
Kirurgiline ravi tupeseinte ja/või emaka allavaje korrigeerimiseks Emaka ja/või tupeseinte allavaje põhjuseks on enamasti vaagnapõhjalihaste ja sidekoe nõrkus, mis on…
Üldkirurgia
Diagnostilistest meetoditest on kasutusel gastroskoopia, rektoskoopia, sonograafia. Röntgenuuringud ning muud uuringud teostatakse koostööpartnerite juures. Analüüse on võimalik anda nii Viimsis…
Ülemiste hingamisteede endoskoopia
Larüngoskoopia Larüngoskoopia (kõrivalendiku uuring) on uuring, mille käigus vaadeldakse kõri seisundit fiiberendoskoobiga, uuring toimub spetsiaalses uuringukabinetis. Sama uuringu käigus saab…
Ultraheliuuringud
Ultraheliuuring (Sonograafia) on valutu ja kudesid mitte kahjustav. Varem nõutud täis põis ei ole tänapäevaste ultraheli aparaatide juures vajalik. Ultraheli…
Uneapnoe
Uneapnoe on haigus, mille puhul une ajal katkeb hingamine. Haigestuda võivad nii lapsed kui täiskasvanud. Riskifaktorid: Meesugu Ülekaal Vanus üle…
Unehäired
Lapsevanema unehäire Lapsevanema unehäire kui laps ei maga hästi: väikeste laste puhul võib lapsevanemal olla raskusi enda unevajaduse rahuldamisega. Sageli ei…
Unemeditsiin
Uneaegsed hingamishäired on norskamine ja uneaegsed hingamispausid ehk uneapnoe Uneaegsed hingamishäired võivad esineda igas vanuses – nii lastel kui ka…
Unenõustamine
Unenõustamise eesmärk on mõista teie unega seotud kaebusi, viia läbi arstlik läbivaatus, anda juhised parema une saavutamiseks. Unenõustamise puhul tuleks…
Unepaanika
Paljudel lastel esineb teatud vanuses 3-8ea. (enamasti kuni koolieani, aga vahel ka kauem) unepaanika episoode. Tegemist ei ole edaspidises elus…
Uneparalüüsi ravi
Uneparalüüs on üks parasomnia vorme, mille puhul on väga lühikese aja jooksul magama jäädes või ärgates end võimatu liigutada ning…
Unetus
Insomnia ehk unetus on kõige levinum unehäire Unetuse puhul esineb suuri raskusi uinumisel ja ilma ärkamisteta magamisel, samuti võib uni…
Uriinipidamatuse ravi
TVT on kaasaegne operatsioon, mida kasutatakse üle kogu maailma üha laialdasemalt kusepidamatuse raviks. Mitmed uurimused väidavad, et umbes 10% naistest…
Uroloogia
Uroloogia on kirurgia haru, mis tegeleb kuse-suguelundite kaasasündinud defektide, omandatud haiguste, s.h. kasvajate ja vigastuste diagnostika ning raviga. Oodatud on…
Videokonsultatsioon MinuDoc
Minudoc.ee on telemeditsiini platvorm, mis vahendab arstide konsultatsioone läbi videopildi. Tegemist on meditsiinivaldkonna uuendusliku kaugteenusega, mis võimaldab patsiendil distantsilt saada…