Muudatused Fertilitase töös alates 27.04.20

23 aprill, 2020

Alates 27.04.20 on AS Fertilitas erahaiglas võimalik anda COVID-19 test E,T, N 9-11, K 14-16 ja L 9-11 . Vajalik on eelregistreerimine. Teenuse eest tasub patsient.  

Patsientidel, kellel on plaaniline operatsioon, protseduur üldanesteesias või plaanitakse suuõõne protseduure (näiteks hambaravi), tuleb enne operatsiooni või protseduuri teha COVID-19 test. Teenuse maksumus on 80 €, mis sisaldab  isikukaitsevahendite ja analüüsi võtmise tasu. Jätkuvalt pakume kodus testimise võimalust (hind 125 €, mis sisaldab  isikukaitsevahendite, analüüsi võtmise ja transpordi tasu), mille käigus on võimalik anda ka muud operatsioonieelsed analüüsid. Teenuste eest saab tasuda kodus meie mobiilse makseterminali kaudu. Test tuleb teostada maksimaalselt 48 tundi enne plaanitavat toimingut.

Meelespea


Enne vastuvõttu soovitame patsientidel lasta end testida juhul, kui on kahtlus kontakti suhtes COVID-19 haigega. Ägedate viirusnähtudega või kõrgenenud temperatuuriga patsientidel palume testimisele mitte tulla. Neil juhtudel soovitame kontakteeruda oma perearstiga. Eriarstiabi viirushaigestumise puhul AS Fertilitas ei osuta. Erakorralise abi saamiseks tuleb pöörduda EMO-sse.

Operatsioonidele suunduvate ravikindlustatud patsientide tasuta COVID- testimise võimalus


Operatsioonidele suunduvad ravikindlustatud patsiendid, kes opeeritakse EHK lepingu alusel on võimalik COVID- test teostada tasuta saatekirja alusel, mille vormistab raviarst vastavalt ettekirjutatud juhistele. Tallinnas on testimise kohtadeks Laululava läbisõidupunkt (Narva maantee 95) ja TTÜ läbisõidupunkt (Ehitajate tee 5).

Vastuvõtud


Alates 27. aprillist avame vastuvõtud Viimsis kardioloogia, günekoloogia, radioloogia ja pediaatria erialadel.

Alates 04. maist alustavad taas tööd Fertilitase filiaalid:

  • Tallinnas südalinnas T, K 9-15; N 9-18
  • Mustamäel E, T, R 8-15; K, N 8-19
  • Patsiendi ohutust silmas pidades toimub Viimsi polikliinikus alates 04. maist vastuvõtt kõigil tavapärastel erialadel vähendatud mahus.

Alates 27. aprillist sulgeme Viimsi valla elanikele mõeldud infoliini.